"Koncert za Nevenu" u Priboju

Priboj, 28. maj 2013.

Dramska grupa "Tračak zračka", sastavljena od učenika i nastavnika škole u Visokoj, kao pobednik Dečjeg pozorišnog festivala u Arilju, nastupila je na Međurepubličkom festivalu dečjih pozorišta u Priboju. Na ovoj prestižnoj manifestaciji igrana je predstava Toda Nikoletića "Koncert za Nevenu". Igra je bila odlična, iskreno pohvaljena od strane stručnog žirija, kojim je predsedavao reditelj Aleksandar Saša Volić i više puta prekidana spontanim aplauzima publike. U toj igri, primereno svojoj ulozi, svi su bili odlični: Nevena Vukotić, Vlade Nikolić, Nenad Marić, Uroš Urošević, Dragana Vukotić, Milka Sarić, Slađana Mirković, Blagomir Nikolić i Darko Milutinović. A da bi sve to tako izgledalo doprineli su i Petar Marjanović, Dušica Tucović, Ljiljana Dimitrijević, Miloš Joksimović, Milan Stjepanović, Danka Lazarević i Vaso Anđelić. Predstava je nagrađena prvom nagradom za kostim.

Ovo je bila još jedna u nizu kvalitetnih predstava ove družine.

Audicija

Danilo i Tea