Konačno sala!

Kruščica, 8. decembar 2011.

Posle petnaestak  godina, koliko je zbog  opasnosti po učenike bila van upotrebe,  ponovo  “radi” fiskulturna sala  u matičnoj  školi u Kruščici. Salu je danas simbolično otvorila predsednica opštine  Arilje, Mirjana Avakumović.  Ovo je ujedno  najvažnija i  najveća  investicija u našoj školi u poslednjih 20 godina.

Sala je rekonstruisana sredstvima Ministarstva za lokalnu samoupravu i Državne lutrije Srbije. Sam projekat je uradila Kancelarija za lokalni ekonomski razvoj opštine Arilje. Radovi su izvedeni kvalitetno i u predviđenom roku.

Rekonstruisana je sala od 160 kvadratnih metara, prateće prostorije za smeštaj opreme i prostorija predviđena za  stoni tenis. Osposobljavanjem sale stekli su se uslovi za kvalitetno izvođenje časova fizičkog vaspitanja i u nepovoljnim  metereološkim uslovima.

Predsednica

Domaćini i gosti