Škola Visoka

IZDVOJENO ODELJENJE VISOKA

Akcije

Kontakt Visoka

Škola Visoka arrow Đaci i nastavnici arrow Akcije arrow Prijatelji škole arrow Visočke zimske igre arrow Visoka

Decembar 2015.

Prvi radovi na rekonstrukciji zgrade za đačku zadrugu

Da bi unapredili rad škole meštani, nastavnici i učenici su ponovo u akciji. Za potrebe rada đačke zadruge rekonstruišu staru školsku zgradu. U ovoj akciji je u potpunosti zamenjen krov i ojačani zidovi.

majstori

Oktobar 2013.

Akcija "Knjiga za svakoga"

Škola u Visokoj i "Omladina Visoke" na novom zadatku. Posle izgradnje seoskog doma i rekonstrukcije sportskih terena na red je došla i izgradnja školsko-seoske biblioteke, dostupne svima.

Oktobar 2012.

Akcija uvođenja centralnog grejanja

Nakon velike akcije u organizaciji prijatelja škole u Visokoj, koja je počela donatorskim ručkom na Vidovdan ove godine, završeni su radovi i danas je pušteno u rad centralno grejanje u školi u Visokoj.

grejanje

Septembar 2012.

Visočke letnje igre

U zajedničkoj akciji škole u Visokoj i omladinske grupe Omladina Visoke rekonstruisani su tereni i organizovane Visočke letnje igre. U akciji su naravljeni golovi, "golići", table i koševi, gimnastički poligon. Uređeni su tereni za fudbal odbojku i košarku i organizovane igre za sve uzraste.

djaci

Jun 2012.

Počela sa radom đačka zadruga

U želji da se unapredi rad škole, a na predlog učenika, roditelja i prijatelja škole, osnovana je Đačka zadruga "Zvončić".

grb zadruge

Maj 2012.

Akcija rekonstrukcije elektroinstalacije

Elektroinstalacije u našim školama rađene su krajem šezdesetih i početkom sedamdesetih godina. Vremenom su postale rizične po škole i učenike. Same instalacije više ne zadovoljavaju novonastale potrebe ni svojim rasporedom ni kvalitetom. Dobri ljudi su odlučili da pomognu.

Montaža

Oktobar 2011.

Dar Brana Bojovića

Pomoć školi u Visokoj, od strane meštana i prijatelja škole, se nastavlja. Velikom donacijom, zamenjeni su svi prozori na školi.

Prozori

Januar 2009.

Akcija Telekoma Srbije

Telekom Srbije je učenike i nastavnike škole, uoči Nove 2009. godine, obradovao poklonom: besplatnim ADSL priključkom. Ovaj poklon je otvorio mogućnosti za postavku i ažuriranje ovog sajta. Trenutno u školi teče kurs Interneta namenjen učenicima ove i matične škole. Planira se izvođenje istog kursa i za roditelje i meštane.

Polaznici kursa

Avgust 2008.
Mobom prepokrivena škola

Škola u Visokoj je dosta stara i oronula. Bombardovana je u toku Drugog svetskog rata, a posle toga samo jednom renovirana. Krov je prokišnjavao na više mesta, a plafoni i zidovi su se rušili. Roditelji i nastavnici su odlučili da zamene krov.

Moba

13. Jun 2007.
Akcija Telenor fondacije

Predstavnici Telenor fondacije i Narodne kancelarije predsednika Srbije posetili su školu u Visokoj. Obišli radove na izgradnji toaleta koje finansira Telenor. Tom prilikom, Ana Krstić, menažder Telenor fondacije, darivala je školi prigodne poklone ...