Dani maline 2012.

Arilje, 22-23 jun 2012.

Lokalna samouprava Arilja je ove godine po prvi put organizovala manifestaciju "Dani maline". Pored velikog broja firmi i pojedinaca na ovom skupu su učestvovale i škole sa teritorije opštine.

Naša škola se predstavila sa đačkim radovima posvećenim malini i proizvodima đačke zadruge.

Desetak učenika je, uz pomoć nastavnice Jelene Bojović, na samom štandu stvaralo umetničke radove na grnčarijama proizvedenim u Zlakusi. Ti radovi, zajedno sa drugim prizvodima đačke zadruge "Zvončić", prodavani su posetiocima.

Veliki broj gostiju je posetio naš štand. Najveće interesovanje su izazvali: slatko od divljih jagoda, kompoti od malina i jagoda i sok od zove.

Za uspešan nastup Skupština opštine Arilje je naš štand nagradila kompletom vrednih knjiga.

stand

kupci