Dan škole 2012.

24. maj 2012.

Naša škola je i ove godine svečano obeležila 24. maj, Dan škole. Program koji su pripremili učenici i nastavnici izveden je u školi u Visokoj. Nastup učenika svih uzrasta su sa velikom pažnjom propratili roditelji učenika, meštani i gosti. Na kraju programa su uručene pohvale i nagrade učenicima koji su osvojili neko od tri prva mesta na opštinskim i okružnim takmičenjima. Nagrade je uručio direktor škole, Radivoje Knežević. Nakon ovog dela programa bio je predviđen i veliki broj sportskih susreta. Izuzetno jaka kiša ih je omela, to jest samo neke od njih. Ni "provala oblaka", ni blatnjavi tereni nisu smetali tradiconalno velikim ljubiteljima fudbala.

Prijatelji škole u Visokoj su iskoristili ovaj skup da se dogovore o pomoći školi. Odlučili su da finansijski podrže rad đačke zadruge i organizuju sakupljanje sredstava za izgradnju centralnog grejanja u školi.

Podela nagrada

Fudbal