Dečja nedelja 2011.

Sve škole, 3-10 oktobar 2011.

Nizom aktivnosti je i ove godine obeležena Dečja nedelja u matičnoj školi u Kruščici i u izdvojenim odeljenjma u Visokoj, Radoševu, Grivskoj i Severovu. U skladu sa motom ovogodišnje Dečje nedelje, 03.10.2011. godine je organizvano pravljenje igračaka za decu sa posebnim potrebama. Učenici su najbolje reagovali na tzv. „zamenu uloga“. U utorak, 04.10.2011. godine, učenici su bili u ulozi nastavnika, a nastvnici su se ponovo našli u školskim klupama. „Sportski dan“ (05.10.2011.godine) je protekao u igranju odbojke, fudbala i košarke u ekipama sastavljenim od učenika i nastavnika. Svoju kreativnost i maštovitost učenici su pokazali na maskenbalu održanom u četvrtak (06.10.2011. godine). U petak, 07.10.2011. godine, učenici su u hodniku škole ostavljali lepe poruke jedni drugima, a u  školi u Visokoj je istog dana održan kviz u kome su učestvovali i učenici i nastavnici.

Učiteljica

Maskenbal