Vidovdan 2012. - donatorski ručak

Visoka, 28. jun 2012.

I ove godine učenici, roditelji i nastavnici su proslavili Vidovdan, dan kada se svečano završava školska godina. Svi učenici su dobili svedočanstva o završenom razredu, a oni najbolji i nagrade.

U školi u Visokoj bilo je posebno svečano. Posle akcije zamene dotrajalih prozora i elektroinstalacije, prijatelji škole su odlučili da školi uvedu centralno grejanje. Tim povodom su zajedno sa roditeljima i nastavnicima škole organizovali donatorski ručak. Na ručku su se pojavili svi oni koji su želeli da pomognu školi. Sastav gostiju je bio raznolik od onih koji su se u njoj školovali do onih koji je prvi put u životu vide. Bilo ih je sa raznih strana, iz Visoke, Arilja, Čačka, Užica, Beograda, ...

Akciju je svojim prisustvom podržalo i celokupno rukovodstvo opštine Arilje.

Sve njih je okupila dobra volja da pomognu onima koji žele da poprave uslove za učenike škole, podrže opstanak i škole i ovog sela.

Prikupila se nemala količina sredstava sa kojom se odmah može početi sa radovima, a zadovoljni gosti i domaćini su ostali u druženju, uz muziku, do kasno u noć.

stand

kupci