Naša predstava ponovo najbolja Dečjem pozorišnom festivalu

Arilje, 29. mart 2013.

U Arilju je 28. i 29. marta 2013. godine održan sedmi Dečji pozorišni festival na kome je učestvovala i dramska družina "Tračak zračka" iz naše škole u Visokoj.

Žiri festivala, kojim je predsedavala Tanja Jovanović, glumica Narodnog pozorišta u Užicu, jednoglasno je doneo odluku da je najbolja predstava festivala predstava dramske družine "Tračak zračka". Ova družina se publici predstavila komadom "Koncert za Nevenu" Toda Nikoletića, a u režiji Petra Marjanovića. Ista predstava je, po mišljenju žirija, imala najbolju scenografiju i najbolji kostim. Nevena Vukotić je odigrala najbolju žensku ulogu, a Darko Milutinović najbolju epizodnu ulogu.

Ovakav rezultat je plod kolektivnog rada velikog broja nastavnika i svih đaka ove škole.

Kao pobednik manifestacije naša predstava "Koncert za Nevenu" će učestvovati na Međurepubličkom festivalu dečjih pozorišta u Priboju. Festival se održava u maju ove godine.

radost nagrađenih

ekipa predstave