Novi uspeh modelara

Prijepolje, 29. mart 2015.

Na okružno takmičenje iz tehničkog i informatičkog obrazovanja plasiralo se 6 naših modelara. Na opštinskom takmičenju najbolji su bili: Nikola Tešović, Darko Milutinović i Vlade Nikolić u raketnom modelarstvu, a Slađana Jovanović, Živko Stanković i Marko Mićić u vazduhoplovno modelarstvu.

Na veoma dobro organizovanom takmičenju, čiji je domaćin bila Osnovna škola "Vladimir Perić Valter" u Prijepolju, naši učenici su ostvarili odlične rezultate. Najbolji su bili Nikola Tešović, koji je osvojio treće mesto u raketnom modelarstvu, i Slađana Jovanović, koja je osvojila drugo mesto u vazduhoplovnom modelarstvu i plasman na republičko takmičenje.

I ove godine materijalnu podršku je obezbedio Aero klub "Radoševo" kroz pomoć u raketnim motorima i materijalu za izradu modela.

Sladjana