Visoka, 16. oktobar 2011.

PROZORI NA POKLON

Školu u Visokoj i dalje podržavaju i održavaju meštani i prijatelji škole.

Prozori

Visoka, 13. oktobar 2011.

POKLON NARODNE BIBLIOTEKE SRBIJE

Škola u Visokoj je, od Narodne biblioteke Srbije, dobila na poklon preko 150 kvalitetnih i zanimljivih knjiga. One će biti smeštene u školsku biblioteku i na raspolaganju učenicima, omladini i meštanima.

Čitaonica

Sve naše škole, 3-7 oktobar 2011.

DEČJA NEDELJA

Nizom zajedničkih aktivnosti učenici i nastavnici naše škole obeležili Dečju nedelju.

Lutkice

Kruščica, 28. septembar 2011.

POČELI RADOVI NA SANACIJI FISKULTURNE SALE

Preko deset godina fiskulturna sala u školi u Kruščici je van upotrebe. Podzemne vode su uništile drveni pod i sala nije više mogla da se koristi, a nadležne službe su, zbog bezbednosti učenika, zabranile njen rad. Godinama su tražena sredstva za njenu rekonstrukciju i konačno danas, iz donacije Državne lutrije Srbije, počinje njena sanacija. Rok za završetak radova je 45 dana.

Rekonstrukcija

Visoka, 21. septembar 2011.

POSETA DRŽAVNOG SEKRETARA

Povodom volonterske akcije "Rekonstukcija doma u Visokoj", u kojoj učestvuje i naša škola, posetila nas je Ivana Kovačević, državni sekretar u Ministarstvu omladine i sporta.

U školi