Novosti
Facebook Twitter Google LinkedIn Print

Arilje, 17. april 2010.

NOVI USPESI MATEMATIČARA

Na okružnom takmičenju iz matematike Dragan Mićić je sa 75 bodova osvojio drugo, a Vule Stefanović sa 58 bodova treće mesto.

Na republičkom takmičenju "MISLIŠA", na kome je učestvovalo 440 škola i 33232 učenika, Nevena Vukotić je sa 90 poena osvojila Treću nagradu, a Dragan Mićić sa 84 i Blagomir Nikolić sa 83 poena Pohvalu.

Nevena i Blagomir
Arilje, 14. april 2010.

IDEMO DALJE

Na okružnom takmičenju u malom fudbalu naša ekipa osvojila prvo mesto i plasirala se na međuokružno takmičenje. U polufinalu je savladana ekipa iz Užica rezultatom 7 : 0, a u finalu ekipa iz Prijepolja rezultatom 5 : 1.

Ženska ekipa - okružno
Arilje, 31. mart 2010.

OPŠTINSKI PRVACI

Na opštinskom takmičenju u malom fudbalu, ženska ekipa OŠ "Ratko Jovanović" osvojila prvo mesto i plasirala se na okružno takmičenje. Na takmičenju su učestvovale sve osnovne škole ariljske opštine u obe konkurencije.

Detaljnije

Ženska ekipa mali fudbal
Arilje, 21. mart 2010.

"TRAČAK ZRAČKA" NAJBOLJI

Na četvrtom Dečjem pozorišnom festivalu, koji je organizovala Narodna biblioteka Arilje, učetvovale su i dve naše predstave. Dramska grupa škole u Kruščici, nastupila je sa predstavom "Čestitam", Koste Trifkovića, a Dramska družina "Tračak zračka" iz škole u Visokoj, sa predstavom "Francusko - pruski rat" od istog autora. Obe predstave su dobro primljene, a predstava "Tračka zračka" je oduševila i publiku i žiri i osvojila tri od četiri glavne nagrade.

Detaljnije

Tračak zračka
Kruščica, 7. mart 2010.

OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ GEOGRAFIJE

Škola u Kruščici je organizovala opštinsko takmičenje iz geografije na kome je učestvovalo 15 učenika sedmog i osmog razreda iz škola sa teritorije opštine Arilje. Svi oni pokazali su izuzetno znanje. Jedanaest najboljih se palsiralo na okružno takmičenje. Našu školu će, na okružnom takmičenju, predstavljati: Danijela Radojević, Danijela Bijeljić i Suzana Milutinović.

Takmičari i nastavnici
Arilje, 6. mart 2010.

DRAGAN I VULE NAJBOLJI

Na opštinskom takmičenju iz matematike nastupili su i učenici naše škole. Nastup je bio izuzetno uspešan. Dragan Mićić (V) i Vule Stefanović (VI), su bili najbolji i zauzeli prva mesta u kategoriji učenika petog, odnosno šestog razreda. Ovim rezultatom oni su izborili plasman na okružno takmičenje.