27. januar 2010.

ŠKOLSKA SLAVA

Matična škola i sva izdvojena odeljenja tradicionalno slave školsku slavu. Savindan je proslavljen uz obavezno lomljenje slavskog kolača i Svetosavsku priredbu. Roditelji u Grivskoj , Radoševu i Visokoj su organizovali i zabavu za sve učenike, roditelje i njihove goste.

Savindan Visoka
  Novi Sad, 3. novembar 2009.

NAGRADA ZA "TRAČAK ZRAČKA"

Na takmičenju u organizaciji "Microsofta", družina "Tračak zračka " iz škole u Visokoj sa svojim filmićem "Jedan dan u školi", osvojila drugo mesto u konkurenciji 67 škola iz cele Srbije. Nagrada dodeljena na svečanosti u Novom Sadu.

Detaljnije

Tračak zračka - deo
   Visoka, 26. oktobar 2009.

POBEDA NA OPŠTINSKOM TAKMIČENJU - ODBOJKA

Škola u Visokoj bila je domaćin devojčicama i dečacima iz svih osnovnih škola sa teritorije opštine Arilje. Oni su se okupili na opštinskom takmičenju u odbojci. Pobednici su Osnovna škola "Ratko Jovanović" Kruščica - devojčice i Osnovna škola "Stevan Čolović" Arilje - dečaci.

Odbojka opštinsko
  Visoka, 22. oktobar 2009.

POBEDA NA OPŠTINSKOM TAKMIČENJU - STONI TENIS

U školi u Visokoj održano je opštinsko takmičenje u stonom tenisu. I u ženskoj i u muškoj konkurenciji pobedile su ekipe naše škole. Devojčice i dečaci naše škole predstavljaće opštinu Arilje na okružnom takmičenju u Užicu

Stoni tenis - okružno
 Užice,  5. maj 2009.

NAJBOLJI IZ MATEMATIKE

Dragan MIćić, učenik četvrtog razreda škole u Kruščici, osvojio je prvo mesto, sa maksimalnih 100 poena, na okružnom takmičenju iz matematike održanom u Užicu.

Dragan
  Arilje, 20. mart 2009.

SMOTRA DEČJIH DRAMSKIH GRUPA

Na opštinskoj smotri dečjih dramskih grupa učestvovale su i dve naše grupe: Dramska sekcija škole u Kruščici i Dramska grupa "Tračak zračka" iz škole u Visokoj. Obe predstave su bile lepo primljene od strane publike, a predstava grupe "Tračak zračka" osvojila je treće mesto ...