Promocija mini-rukometa

Arilje, 13. januar 2018.

Povodom  45 godina postojanja, Rukometni klub „Arilje“ iz Arilja organizovao je promociju  mini-rukometa  u sportskoj  hali „Arilje“.
  Promociji je prisustvovalo oko 70 dečaka i devojčica iz Škole rukometa RK Arilje, OŠ „Jezdimir Tripković“ Latvica i OŠ „Ratko Jovanović“ iz Kruščice. Prvotimci RK „Arilje“ u praktičnom prikazu upoznali su sve prisutne sa osnovnim pravilima rukometne igre, a zatim su dečaci i devojčice iz RK „Sloga“ i ŽRK  „Sloga“ Požega odigrali promotivnu utakmicu mini-rukometa u kojoj su uzeli učešće i svi prisutni dečaci i devojčice.

Ovu nesvakidašnju akciju  podržao je i Rukometni savez Srbije dodelivši  lopte i markere za mini-rukomet  Rukometnom klubu „Arilje“, OŠ „Jezdimir Tripković“ i OŠ „Ratko Jovanović“.

predstava