Najveći takmičarski uspeh u istoriji škole

Aranđelovac, 17-18 maj 2013.

Posle odličnih rezultata svih naših takmičara, koji su učestvovali na okružnom takmičenju iz tehničkog i informatičkog obrazovanja u Prijepolju, Dragan Mićić je izborio plasman na Republičko prvenstvo. On je Zlatiborski okrug reprezentovao u kategoriji raketno modelarstvo. Posle velikog ličnog truda i kvalitetnih priprema sa mentorom Petrom Marjanovićem, a uz materijalnu pomoć i podršku velikih srpskih modelara Živana Josipovića i Jordana Kovačevića i Aero kluba Radoševo, Dragan je 17. i 18. maja 2013. godine nastupio na Republičkom prvenstvu u Aranđelovcu. Sa najboljim rezultatom na izradi testa za učenike osmog razreda (45 bodova) i maksimalnim rezultatom u letu modela (50 bodova), on je u ukupnom plasmanu zauzeo odlično treće mesto i bronzanu medalju.

Ovim rezultatom, koji je najbolji takmičarski rezultat u našoj školi, Dragan je učinio podvig.

NAJISKRENIJE ČESTITKE!

stand