Proslava Dana škole

Visoka, 24. maj 2016.

Centralna manifestacija proslave Dana škole je ove godine održana u školi u Visokoj.

Kao i svake godine ova svečanost ima dva dela. Prvi deo predstavlja priredba učenika. U ovom delu su se učenici svih naših škola predstavili kroz pesme i recital. Priredba je završena predstavom "Ordinacija" dramske sekcije škole u Kruščici. U kvalitetnom programu uživao je veliki broj gostiju. Na kraju programa direktor škole, Radivoje Knežević, knjigama je nagradio sve one učenike koji su osvojili neko od prva tri mesta na opštinskim i okružnim takmičenjima.

Drugi deo svečanosti je bio posvećen sportskim susretima učenika, roditelja, gostiju i nastavnika. Gosti sportskih susreta su bili i vršnjaci iz škole u Brekovu koji su odigrali nekoliko utakmica sa svojim domaćinima. Najzanimljiviji deo sportskog programa bili su susreti u kojima su zajedno nastupali učenici, nastavnici, roditeli i meštani.

Poseban kvalitet manifestciji Dana škole daju susreti učenika iz svih naših škola i svih uzrasta.

Dodela nagrada

Sportski susreti

Roitelji i meštani zajedno sa učenicima