Dan škole 2017.

Kruščica, 24. maj 2017.

Dan škole, 24. maj, se tradicionalno obeležava sa više različitih manifestacija. I ove godine škola je tim povodom ugostila predstavnike lokalne zajednice, predstavnike prosvetnih i kulturnih ustanova sa teritorije naše opštine, roditelje, meštane i učenike škole iz Brekovu. Učenici i nastavnici su se gostima predstavili bogatim kulturnim programom koji se sastojao od recitala, muzičkih tačaka, a završen je predstavom "Sama u kući", Dramske družine "Tračak zračka". Po završetku ovog dela programa direktor škole, Radivoje Knežević, dodelio je prigodne nagrade učenicima koji su ostvarili izuzetne rezultate na takmičenjima.

Drugi deo programa bio je posvećen je sportu. Dodatnu draž sportskim susretima donelo je učešće ekipe učenika škole iz Brekova.

sama u kući

nagrade