Jesenji opštinski kros 2016.

Arilje, 1. oktobar 2016.

Ove godine je na sportskim terenima u Arilju, u organizaciji Sportskog saveza opštine Arilje, po četrdeseti, jubilarni, put organizovan Jesenji opštinski kros. Manifestacija je bila izuzetno dobro organizovana i dobro podržana od nastavnika Fizičke kulture, učenika i medicinskih radnika. I vreme je bilo naklonjeno učesnicima. Takmičili su se devojčice i dečaci svih uzrasta, od vrtića do srednjoškolaca. Najbolji su nagrađeni medaljama i diplomama.

Na krosu su učestvovali i učenici naše škole. Najbolji rezultat kod devojčica je ostvarila Marija Urošević koja je u kategoriji učenice šesti razred zauzela treće mesto. Najbolji kod dečaka je bio Milan Mitrović koji je u kategoriji učenici sedmog razreda zauzeo drugo mesto.

marija

milan