Letovanje đaka škole iz Visoke

Buljarica, 9-16. septembra 2018.

Ono o čemu deca naših krajeva maštaju ostvarilo se đacima škole u Visokoj. Od preduzeća "IMPOL Seval" iz Sevojna i "Amibo" iz Arilje dobili su na poklon letovanje u kampu "Sevala" u Buljarici. Uz podršku Đačke zadruge na letovanje su krenuli učenici, nekoliko njihovih roditelja i nastavnika, njih 31. Putovalo se vozom, uz veliko iščekivanje da se do mora što pre stigne.

U kampu su ih dočekali izuzetni domaćini i kvalitetan smeštaj. Vreme je bilo odlično, a plaža i voda izuzetni. Sve to i naravnost dece doprineli su da celo letovanje protekne u porodičnoj atmosferi. Tome su mnogo doprineli i roditelji koji su potrudili da u svakom trenutku bude dovoljno kvalitetne hrane za sve. Najveći deo vremena provodio se u vodi, na učenju plivanja i plivanju. Samo nekoliko najmlađih nisu u potpunosti savladali plivanje, a svi ostali su do kraja letovanja postali iskusni plivači. U večernjim satima organizovane su modne revije, maskenbali, kvizovi ... Na plaži su se sticala nova poznanstva i prijateljstva.

Sve u svemu bio je to letovanje i druženje koje će se pamtiti do kraja života.

plivači

putnici