Пријепоље, 29. март 2015.

Нови успех моделара

Моделари на окружном такмичењу у Пријепољу

На окружно такмичење из техничког и информатичког образовања пласирало се 6 наших моделара. На општинском такмичењу најбољи су били: Никола Тешовић, Дарко Милутиновић и Владе Николић у ракетном моделарству, а Слађана Јовановић, Живко Станковић и Марко Мићић у ваздухопловно моделарству.
  На веома добро организованом такмичењу, чији је домаћин била Основна школа "Владимир Перић Валтер" у Пријепољу, наши ученици су остварили одличне резултате. Најбољи су били Никола Тешовић, који је освојио треће место у ракетном моделарству, и Слађана Јовановић, која је освојила друго место у ваздухопловном моделарству и пласман на републичко такмичење.

Успешан старт
Екипа са клизачима
Екипа ракетних и ваздухопловних моделара

И ове године материјалну подршку је обезбедио Аеро клуб "Радошево" кроз помоћ у ракетним моторима и материјалу за израду модела.