Буљарица, 9-16. септембар 2018.

Летовање ђака школе из Високе

Ђаци школе у Високој на летовању у Буљарицама

Оно о чему деца наших крајева маштају, остварило се ђацима школе у Високој. Од предузећа "ИМПОЛ Севал" из Севојна и "Амибо" из Ариља добили су на поклон летовање у кампу "Севала" у Буљарици. Уз подршку Ђачке задруге на летовање су кренули ученици, неколико њихових родитеља и наставника, њих 31. Путовало се возом, уз велико ишчекивање да се до мора што пре стигне.

Школа пливања
Заједнички ручак
Квиз

У кампу су их дочекали изузетни домаћини и квалитетан смештај. Време је било одлично, а плажа и вода изузетни. Све то и наравност деце допринели су да цело летовање протекне у породичној атмосфери. Томе су много допринели и родитељи који су се потрудили да у сваком тренутку буде довољно квалитетне хране за све. Највећи део времена проводио се у води, на учењу пливања и пливању. Само неколико најмлађих нису у потпуности савладали пливање, а сви остали су до краја летовања постали искусни пливачи. У вечерњим сатима организоване су модне ревије, маскенбали, квизови ... На плажи су се стицала нова познанства и пријатељства.

Маскенбал
Игре на води
Гости и домаћини

Све у свему, било је то летовање и дружење које ће се памтити до краја живота.