Прибој 28. мај 2013.

"Концерт за Невену" у Прибоју

Успешан наступ Драмске дружине "Трачак зрачка" у Прибоју

Драмска група "Трачак зрачка", састављена од ученика и наставника школе у Високој, као победник Дечјег позоришног фестивала у Ариљу, наступила је на Међурепубличком фестивалу дечјих позоришта у Прибоју. На овој престижној манифестацији играна је представа Тода Николетића "Концерт за Невену". Игра је била одлична, искрено похваљена од стране стручног жирија, којим је председавао редитељ Александар Саша Волић и више пута прекидана спонтаним аплаузима публике. У тој игри, примерено својој улози, сви су били одлични: Невена Вукотић, Владе Николић, Ненад Марић, Урош Урошевић, Драгана Вукотић, Милка Сарић, Слађана Мирковић, Благомир Николић и Дарко Милутиновић. А да би све то тако изгледало допринели су и Петар Марјановић, Душица Туцовић, Љиљана Димитријевић, Милош Јоксимовић, Милан Стјепановић, Данка Лазаревић и Васо Анђелић.

Сцена из представе
Наклон публици

Представа је награђена првом наградом за костим. Ово је била још једна у низу квалитетних представа ове дружине.