Аранђеловац, 17-18. мај 2013.

Највећи такмичарски успех у историји школе

Ракетни моделар Драган Мићић трећи на Републичком првенству

После одличних резултата свих наших такмичара, који су учествовали на окружном такмичењу из техничког и информатичког образовања у Пријепољу, Драган Мићић је изборио пласман на Републичко првенство. Он је Златиборски округ репрезентовао у категорији ракетно моделарство. После великог личног труда и квалитетних припрема са ментором Петром Марјановићем, а уз материјалну помоћ и подршку великих српских моделара Живана Јосиповића и Јордана Ковачевића и Аеро клуба Радошево, Драган је 17. и 18. маја 2013. године наступио на Републичком првенству у Аранђеловцу. Са најбољим резултатом на изради теста за ученике осмог разреда (45 бодова) и максималним резултатом у лету модела (50 бодова), он је у укупном пласману заузео одлично треће место и бронзану медаљу.

На Опленцу
Припрема за старт
Драган Мићић са освојеном медаљом

Овим резултатом, који је најбољи такмичарски резултат у нашој школи, Драган је учинио подвиг.
  НАЈИСКРЕНИЈЕ ЧЕСТИТКЕ!