Savindan 2016.

Sve škole, 27. januar 2016.

I ove godine se Savindan proslavljao u svim školama: Kruščici, Visokoj, Radoševu, Grivskoj i Severovu.

Slavlje je otpočelo sečenjem slavskog kolača, a nastavljeno kulturno-zabavnim programom. Nastavnici i učenici pripremili su prigodne programe kojima su se predstavili svojim roditeljima, komšijama i gostima. Publika je sa velikim interesovanjem propratila sve nastupe. Posebnu pažnju su, kao i svake godine, privukle predstave odigrane u školama u Kruščici i Visokoj. Dramska sekcija matične škole je svoju publiku oduševila predstavom "Ordinacija", a Dramska družina "Tračak zračka" škole u Visokoj svojim gostima je odigrala predstavu "Čarobni poljubac".

U školama u Radoševu i Visokoj proslava je nastavljena uz zajednički ručak i druženje.

hor

Vasar u Topoli