Opštinsko takmičenje u stonom tenisu

Visoka, 20. mart 2010.

U Izdvojenom odeljenju u Visokoj održano je opštinsko takmičenje za učenike i učenice osnovnih škola sa teritorije opštine Arilje. Na takmičenju koje je organizovano u okviru OSIURS, učestvovale su Osnovna škola Brekovo, Osnovna škola "Stevan Čolović" iz Arilja, Osnovna škola "Jezdimir Tripković" iz Latvice i naša škola kao domaćin. Dvadeset šest učesnika se borilo za pobedu u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji.

U konkurenciji devojčica najbolja je bila ekipa naše škole, koja je u finalu savladala ekipu iz Arilja. U pojedinačnoj konkurenciji najbolja je bila učenica naše škole, Tijana Brajković.

U konkurenciji dečaka najbolja je bila ekipa iz Arilja, koja je u finalu savladala ekipu škole iz Brekova. Pojedinačno najbolji, u konkurenciji od 17 takmičara, bio je Aleksa Špehar iz Osnovne škole "Stevan Čolović".

Prvoplasirane ekipe i pojedinci su izborili pravo da opštinu Arilje predstavljaju na okružnom takmičenju u Užicu.

Igra

Pobednik