Висока, јул 2018.

Термоизолација школе у Високој

Школа у Високој у новом оделу

Само што је завршена школска година децу у школи у Високој заменили су мајстори "Мацола-терм"-а. У намери да се троши што мање енергије, у школи се ради све да би се она што мање расипала. Кренуло се са термоизолацијама школских објеката. Пре неку годину је то урађено са матичном школом, а ове године каменом вуном је обложена школа у Високој. Замењена су и улазна врата тако да уз већ постојећу добру дебљину зидова и квалитетну столарију очекујемо значајну уштеду у потрошњи огрева. Ово је посебно значајно када се зна да је у овим крајевима некада и по 90% дана које ученици проводе у школи неопходно грејање или подгревање просторија. На изолацију је постављена и веома квалитетна фасада која је додатно побољшава, а уједно чини школу још пријатнијом. Овако обучена и умивена школа ће на јесен дочекати 7 нових ђака.

Радови
Завршни радови