Буљарица

Буљарица, 9-16. септембар 2019.

Поново на мору

Сарадња школе у Високој и родитеља са синдикатом предузећа "ИМПОЛ Севал" из Севојна се наставља на велико задовољство свих.

Плакат

Ариље, 20. јул - 4. август 2019.

Школа из Високе на АРЛЕММ-у

Сарадња наше школе и највеће уметничке манифестације у овом делу Србије, АРЛЕММ, се наставља и проширује.

Видовдан 2019.

Висока, 28. јун 2019.

Видовдан 2019.

Ученици, њихови родитељи, пријатељи школе и наставници су се окупили да разговарају о резултатима постигнутим у претходној години, награде најбоље и да се друже.

Екипа представе "Смешна бајка"

Прибој, 13. јун 2019.

Велики успех представе "Смешна бајка"

Представа "Смешна бајка" Драмске дружине "Трачак зрачка" школе у Високој освојила је друго место на 28. Међурепубличкој смотри дечјег драмског стваралаштва у Прибоју.

Брање лековитог биља

Март - јун 2019.

Пројекат везан за Школско предузетништво

У оквиру пројекта Школског предузетништва Министарства просвете, науке и технолошког развоја наша школа је имала пројекат чија тема је била: Брање, сушење, паковање и продаја лековитог и зачинског биља

руководство општине и задругари

Ариље, 28. мај 2019.

Општинско признање за Ђачку задругу "Звончић"

На Свечаној седници Скупштине општине Ариље, поводом дана општине, Ђачкој задрузи "Звончић" додељена Похвала "за допринос образовању и васпитању кроз волонтерски рад".