Савиндан - Крушчица

27. јануар 2019.

Савиндан 2019.

И ове године у свим нашим школама пригодним програмима је прослављена школска слава - Савиндан.

Скидање ламперије

Висока, 5. децембар 2018.

Отпочела акција "Школица за свакога"

Данас су, скидањем ламперије и чишћењем просторије, почели радови у оквиру пројекта "Школица за свакога" подржан од Друштвеног фонда Vivify Ideas. Реализацијом овог пројекта биће изграђен простор за предшколце у Високој.

Екипа школе са моделом

Београд, новембар 2018.

Друга награда Фестивала науке екипи наше школе

Ученици VIII1 разреда, наставница Јелена Тресовић, су са моделом кристала натријум хлорида, освојили друго место у категорији ученика VII и VIII разредa на наградном конкурсу Фестивала науке: Да смеће не буде веће.

На плажи у Буљарицама

Висока, новембар 2018.

Јесењи радови Ђачке задруге 2018.

Задругари и ове јесени имају пуне руке посла.

Арлемм

Нови Сад, 15. новембар 2018.

Пројекат "Школица за свакога" подржан од Друштвеног фонда Vivify Ideas

На конкурсу Vivify Ideas 2018. године подржано је 11 предлога пројеката који доприносе унапређењу друштва. Један од пројеката је и обнова простора за предшколце у школи у Високој.

Садња лековитог биља

Висока, 16. октобар 2018.

Башта лековитог биља

Данас је на њиви у школи у Високој засађено лековито биље, поклон Института "Др Јосиф Панчић" из Београда.