Трачак културе и стваралаштва

Остале акције Драмске дружине "Трачак зрачка"

Плакат

Ариље, 20. јул - 4. август 2019.

"Трачак зрачка" на АРЛЕММ-у

Сарадња наше школе и највеће уметничке манифестације у овом делу Србије, АРЛЕММ, се наставља и проширује.

Сцена из представе "Змајко"

Ариље, 27. мај 2018.

"Трачак зрачка" на Данима Ариља

Драмска дружина "Трачак зрачка" је наступила у културном делу програма посвећеног обележавању Дана општине Ариље. Они су у препуној сали Соколског дома одиграли игроказ за децу "Змај голубијег срца".

"Немањићи" у Високој

Висока, 24. јануар 2018.

"Немањићи" у Високој

Ученици из Високе, Крушчице, Гривске, Северова и Радошева, као и њихови родитељи, комшије и наставници могли су на школској сцени у дому у Високој да погледају представу "Немањићи - подела царства".

Змајко у Амибу

Ариље, 30. децембар 2018.

Драмска дружина у гостима у "Амибу"

Драмска дружина "Трачак зрачка", школе у Високој, гостовала је на новогодишњој свечаности у предузећу "Амибо".

Улични сликари

Ариље, 27-28. мај 2016.

Мајски дани културе - Ариље 2016.

На позив Народне библиотеке Ариље, ученици наше школе су учествовали на културној манифестацији "Мајски дани културе" која се одржава у оквири програма прославе Дана општине - Ариљевдана.

Победничка екипа на додели награде у Новом Саду

Нови Сад, 3. новембар 2009.

Награда за "Трачак зрачка"

На такмичењу у организацији "Microsoft"-a, дружина "Трачак зрачка " из школе у Високој са својим филмићем "Један дан у школи", освојила друго место у конкуренцији 67 школа из целе Србије. Награда додељена на свечаности у Новом Саду.