Кување пекмеза

Висока, септембар - новембар 2020.

Јесењи радови 2020.

За Ђачку задругу "Звончић" јесен је време убирања плодова и њихове прераде, време уређивања радног простора и околине. Тако је и ове године.

Развођење мреже АМРЕС

Крушчица, 19. октобар 2020.

Стигао је АМРЕС

Ових дана се у матичној школи приводе крају радови на инсталацији уређаја и развођење АМРЕС мреже до свих потребних локација.

Лого Министарства просвете

Београд, 12. октобар 2020.

Нова опрема за Задругу

Данас је Београду у згради Минстарства просвете, науке и технолошког развоја потписан уговор о финансирање пројекта Ђачке задруге "Звончић".

Лого Министарства просвете

Висока, 9. октобар 2020.

Поклон књиге Института "Др Јосиф Панчић"

Од данас је Сеоска библиотека "Вук Алексић" школе у Високој богатија за веома вредан комплет књига, дар Института "Др Јосиф Панчић". Књиге је уручио директор Института, Драгоја Радановић.

Ученици, родитељи и наставници

Висока, 28. јун 2020.

Видовдан 2020.

Видовдан је дан када се ученицима саопштава успех у претходној школској години, деле ђачке књижице и сведочанства и награђују најбољи. За школу у Висоци то је посебан празник.

Covid - 19

15. март 2020.

ПАНДЕМИЈА!

Због пандемије изазване корона вирусом Covid-19, одлуком Министарства просвете, настава у школама се прекида и наставља се 16. марта 2020. године наставом на даљину. Ученици ће часове пратити на Јавном сервису РТС и комуникацијом са наставницима, без доласка у школу.

Фамиологија из Високе

Висока, 16. фебруар 2020.

"Поштована децо" из Високе

Радио емисија намењна деци и омладини емитована директно са "Височких зимских игара".

Вожња на џаку

Висока, 16. фебруар 2020.

"Височке зимске игре" 2020.

Традиција дуга 16 година се наставља. Манифестација игре, дружења и забаве на падинама височких брда.

Савиндан у Крушчици

Све школе, 27. јануар.

Прослава Савиндана

Школска слава, Савиндан, је велики празник за наше школе. Традицонално се сече славски колач, организују изложбе, пригодан културни програм и заједнички ручак са родитељима и гостима. Тако је било и ове године, свечано и радосно.

Радови

Висока, новембар 2019.

Вода

Велика суша је исцрпила слабије изворе. Један од њих је извор са кога се снабдева школа у Висоци. Ових дана је акција која тај проблем решава.