Arilje, 5. oktobar 2013.

Jesenji kros 2013.

I ove godine su naši učenici ostvarili značajne rezultate na Jesenjem krosu u Arilju.

Najuspešniji su bili:

Milosav Šaptović, II mesto (drugi razred),

Suzana Nikolić, II mesto (sedmi razred),

Slavko Ivanović, II mesto (osmi razred).

Milosav

Visoka, 21. septembar 2013.

ODRŽANE DRUGE "VISOČKE LETNJE IGRE"

Sportski duh koji se razvio u školi u Visokoj ne samo da se održava već se i dalje širi.

viseboj

Arilje, 19-20. jul 2013.

ĐAČKA ZADRUGA NA DANIMA MALINE 2013.

Đačka zadruga "Zvončić" je i ove godine predstavila svoje proizvode na "Danima maline 2013." u Arilju. Njihov štand je bio jedan od najposećenijih na sajmu.

stand

Priboj, 28. maj 2013.

"KONCERT ZA NEVENU" U PRIBOJU

Predstava dramske družine "Tračak zračka" škole u Visokoj uspešno reprezentovala Dečji pozorišni festival iz Arilja na Međurepubličkom festivalu dečjih pozorišta u Priboju.

Tračak zračka

Kruščica, 24. maj 2013.

DAN ŠKOLE

Tradicionalno i ove godine svečano je proslavljen Dan škole. Centralna manifestacija je održana u matičnoj školi u Kruščici.

Publika

Aranđelovac, 17-18 maj 2013.

NAJVEĆI TAKMIČARSKI USPEH U ISTORIJI ŠKOLE

Na republičkom prvenstvu iz tehničkog i informatičkog obrazovanja u Aranđelovcu, Dragan Mićić osvojio BRONZANU MEDALJU!

Dragan Mićić

Prijepolje, 21. april 2013.

USPEŠAN NASTUP MODELARA

Raketni i vazduhoplovni modelari naše škole posle plasmana na okružno takmičenje i na tom takmičenju ostvarili izuzetan rezultat. Dragan Mićić se zauzimanjem prvog mesta u kategoriji raketno modelarstvo plasirao na republičko takmičenje.

modelari

Arilje, 29. mart 2013.

UBEDLJIVO NAJBOLJI!

Dramska družina "Tračak zračka" škole u Visokoj je na sedmom Dečjem pozorišnom festivalu u Arilju nastupila sa predstavom "Koncert za Nevenu".

Od strane žirija ova predstava je jednoglasno proglašena za najbolju.

koncert

Požega, 16. mart 2013.

OKRUŽNO TAKMIČENJE SRPSKI JEZIK - KNJIŽEVNA OLIMPIJADA

U Požegi je održano okružno takmičenje iz srpskog jezika - "Književna olimpijada". Na ovom takmičenju Nevena Vukotić je osvojila I mesto i plasman na republičko takmičenje koje će se održati 11. maja u Novom Sadu. Na istom takmičenju Dragan Mićić i Ivana Stevanović su osvojili po II mesto.

Nevena

Februar - mart 2013.

ODLIČNI REZULTATI UČENIKA NA OPŠTINSKIM TAKMIČENJIMA

Mali broj učenika, a samim tim veliko opterećenje takmičenjima i zgusnutost termina nisu bili prepreka da se ostvare izuzetnii rezultati na opštinskim takmičenjima koja organizuje Ministarstva prosvete.

Veliki broj prvih mesta koja su osvojili učenici naše škole govore u prilog tome.

Nagradjeni

27. januar 2013.

SAVINDAN 2013.

Školska slava je jedan od najsvečanijih događaja u našim školama, naročito za učenike. Pripremaju se svečani programi, pozivaju roditelji i gosti, seče slavski kolač. Tako je bilo i ove godine. Najzanimljiviji su, kao i predhodnih godina, bili programi pripremljeni u obliku recitala, muzičkog i dramskog dela. Posebnu pažnju publike tradicionalno ima predstava dramske grupe "Tračak zračka" škole u Visokoj. Za ovu priliku grupa je pripremila predstavu "Koncert za Nevenu". Nakon zvaničnog programa roditelji učenika su u školama u Grivskoj, Radoševu i Visokoj organizovali svečani ručak za sve goste. Zabava i druženje su potrajali do kasno u noć.

Sve pticice ...

Koncert za Nevenu

Visoka, 23. novembar 2012.

SVEČANI RUČAK POVODOM ZAVRŠETKA RADOVA NA IZGRADNJI GREJANJA

Roditelji i meštani Visoke i dela Bjeluše su za sve one koji su doprineli da se izgradi centralno grejanje u školi u Visokoj organizovali svečani ručak.

Ručak

Visoka, 24. oktobar 2012.

JESENJI RADOVI ĐAČKE ZADRUGE

Članovi đačke zadruge "Zvončić" privode kraju radove na ubiranju i preredi voća.

Pekmez

Visoka, 17. oktobar 2012.

ZAVRŠENI RADOVI NA IZGRADNJI GREJANJA

Nakon velike akcije u organizaciji prijatelja škole u Visokoj, koja je počela donatorskim ručkom na Vidovdan ove godine, završeni su radovi i danas je pušteno u rad centralno grejanje u školi u Visokoj.

Vaso

Latvica, Užice, oktobar 2012.

VELIKI USPEH STONOTENISERA

Na opštinskom takmičenju u stonom tenisu koje je ove godine održano u školi u Latvici učestvovale su i muška i ženska ekipa naše škole. Ženska ekipa u sastavu: Nevena Vukotić i Slađana Mirković je pobedila i tako se plasirala na okružno takmičenje u Užicu gde je osvojila drugo mesto. U pojedinačnoj konkurenciji Slađana Mirković je na opštinskom takmičenju zauzela prvo mesto, a na okružnom odlično drugo mesto. Muška ekipa u sastavu: Blagomir Nikolić i Uroš Urošević osvojila je na opštinskom takmičenju visoko drugo mesto.

Stoni tenis

Arilje, 6. oktobar 2012.

NAJBOLJI NA JESENJEM KROSU

Na tradicionalnom jesenjem krosu u Arilju učestvovali su i učenici naše škole. Njih petoro se izborilo za pobednička postolja.

Kros